Edukacja jutra. Dziś.

Masz pytanie? Napisz!

kontakt@akademiavr.pl

Zajęcia w Białymstoku - jak wyglądają?

Uczniowie mogą zgłębiać wiedzę podczas interesujących lekcji w szkole. Mogą też dobrze się bawić w trakcie klasowego wyjścia do kina albo poznawać świat podczas wycieczki szkolnej. A co jeśli istnieje coś, co łączy te 3 czynności? Zapraszamy na lekcje Akademii VR w Białymstoku! Zajęcia odbywają się w podziale na dwie strefy - edukacyjną i rozrywkową/retro. W strefie edukacyjnej dzieci spędzają około 45 minut, po czym następuje zamiana z dziećmi, które były przez ten czas w strefie rozrywkowej/retro. Po obu strefach może także krążyć nauczyciel, obserwując dzieci biorące udział w zajęciach, a także korzystać ze sprzętów wirtualnej rzeczywistości (w miarę dostępności).

Wspaniale
Łączny czas zajęć to aż 90 minut, czyli po 45 minut w każdej ze stref!

Dwie fantastyczne strefy

Strefa rozrywkowa i retro

Druga połowa klasy korzysta z wielu sprzętów komputerowych, w tym z najlepszych na świecie gogli wirtualnej rzeczywistości - HTC Vive, co stanowi dodatkową atrakcję.

Cennik

19 zł/uczeń w grupach do 20 uczniów.

17 zł/uczeń w grupach od 21 uczniów.

Grupa nie może liczyć więcej niż 30 osób.

Promocja
-10 % przy zapisie więcej niż 1 klasy z jednej szkoły na ten sam dzień!

Chcesz przyjść ze swoją klasą?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Godziny zajęć

Dni tygodnia
8:30 - 10:00 czwartek, piątek
10:30 - 12:00 czwartek, piątek
12:30 - 14:00 czwartek, piątek
14:30 - 16:00 czwartek, piątek

Lokalizacja

Zajęcia Akademii VR odbywają się w naszym salonie wirtualnej rzeczywistości "Cybersowa" w Białymstoku. III piętro budynku na rogu Jurowieckiej i Sienkiewicza (m.in. Języki Świata, Rossman, Żabka).

ul. Sienkiewicza 49 lok. 302

Strona internetowa salonu

Często zadawane pytania

Tak! W maju i czerwcu 2017 roku przeprowadziliśmy pilotaż dla wybranych, innowacyjnych białostockich szkół. Recenzje po pierwszych zajęciach były bardzo pozytywne, dlatego zajęcia Akademii VR oficjalnie startują już w nowym roku szkolnym 2017/2018.
Tak! Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że dzieci są przeważnie zachwycone możliwością skorzystania z wirtualnej rzeczywistości - zarówno do nauki, jak i w celach rozrywkowych 🙂
Dotychczas się to jeszcze nie zdarzyło 🙂 W trakcie zajęć nauczyciel może podglądać co widzą przed swoimi oczyma dzieci (w części edukacyjnej), a w części rozrywkowej może spróbować swoich sił w wirtualnej rozrywce (o ile odczeka w swojej kolejce razem z dziećmi 🙂 ).
Zdecydowanie tak! Uczestnicząc w Akademii VR zamieniamy półtorej godziny biernego oglądania czyichś występów, na interaktywną lekcję (i rozrywkę) w wirtualnej rzeczywistości. Przy równie (lub nawet bardziej) atrakcyjnych wizualnie treściach co w kinie i w teatrze, uczniowie mają dodatkowo możliwość kontaktu z "przewodnikiem", który może na bieżąco odpowiadać na nurtujące ich pytania.