Edukacja jutra. Dziś.

Masz pytanie? Napisz!

kontakt@akademiavr.pl

Uwaga
Zajęcia w Warszawie i okolicach już ruszyły!

Zajęcia w Warszawie i okolicach- jak wyglądają?

Pochmurny poranek, budynek warszawskiej szkoły podstawowej. Nieubłagany dźwięk dzwonka nakazuje zaspanym uczniom i uczennicom udać się do sali lekcyjnej. Jak zwykle siadają w ławkach, ale ku ich zdziwieniu, zamiast książek i zeszytów znajdują na nich coś innego - dziwny sprzęt elektroniczny podobny do gogli narciarskich. Co dziwniejsze, przy biurku nie stoi znana im pani nauczycielka, a osoba, która zachęca całą klasę do założenia gogli na głowę.... A chwilę później "oprowadza" po kosmosie, oceanie, czy wnętrzu Ziemi. Zachwyt, dreszczyk emocji i duża porcja wiedzy - i już wiadomo, że właśnie rozpoczęła się niesamowita lekcja Akademii VR!
 
  • dojeżdżamy do szkół w Warszawie i okolicach
  • prowadzimy lekcje Akademii VR dla klas 1-6 szkół podstawowych, a treść zajęć jest przygotowana przez nauczyciela z doświadczeniem i dostosowana do wieku uczniów
  • zajęcia odbywają się w jednej, wskazanej przez szkołę sali lekcyjnej do której przychodzą kolejne klasy
  • pojedyncza lekcja Akademii VR trwa 45 minut
 

Cennik

Większa szkoła? 120? 160? 200 uczniów? Więcej? Zadzwoń/napisz i porozmawiamy o atrakcyjnych zniżkach!

Maksymalna cena/uczeń to: 21 zł (przy ok. 100 uczestnikach). 

 

Czy wiesz, że...
Łączny czas zajęć dla jednej klasy to 1 godzina lekcyjna.

Godziny zajęć

  Dni tygodnia
8:00 - 16:00 poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

Ważne informacje

Odwiedzamy szkoły, w których co najmniej 100 uczniów zadeklarowało chęć wzięcia udziału w Akademii VR. Do szkoły przyjeżdżamy około 40 minut przed rozpoczęciem zajęć by rozłożyć sprzęt i potrzebujemy około 40 minut po zajęciach by go zebrać.  Potrzebujemy miejsca do zaparkowania niedaleko szkoły w celu sprawnego rozładunku sprzętów. Opłata pobierana zbiorczo od wszystkich zainteresowanych klas w szkole na początku dnia zajęć. Klasy nie mogą liczyć więcej niż 30 osób.

Chcesz wziąć udział ze swoją klasą?