Edukacja jutra. Dziś.

Masz pytanie? Napisz!

kontakt@akademiavr.pl

Akademia VR prelegentem w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń

W dniu 4 kwietnia 2019 r. mieliśmy zaszczyt poprowadzić prelekcję w ramach konferencji dla nauczycieli i dyrektorów dot. stosowania TIK w nauczaniu. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES).

Staraliśmy się wprowadzić słuchaczy w niesamowity świat VR i pokazać technologię jako wartościowe narzędzie edukacyjne. Mówiliśmy o jej wadach i zaletach, a także dalszych perspektywach  rozwoju. Akademia VR po raz kolejny dostała szansę podzielenia się  ze środowiskiem nauczycielskim swoimi dotychczasowymi spostrzeżeniami dot. pracy z dziećmi  i młodzieżą przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywstości. Dziękujemy za zaproszenie, to było niezwykle owocne spotkanie!

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń jest samorządową placówką doskonalenia nauczycieli, instytucją wiedzy i edukacji, której zadania wpisują się w hasło „Warszawa – miastem edukacji”. Skutecznie wspiera warszawskich nauczycieli i kadry oświatowe w rozwoju zawodowym, organizuje sprawniejszy system doradztwa metodycznego, rozwija europejską i międzynarodową współpracę edukacyjną.

Więcej o WCIES: https://www.wcies.edu.pl/