Edukacja jutra. Dziś.

Masz pytanie? Napisz!

kontakt@akademiavr.pl

Dokąd dojeżdżamy?

Tak, dojedziemy do Twojej szkoły!
Tak, dojedziemy do Twojej szkoły!
Tak, dojedziemy do Twojej szkoły!
Tak, dojedziemy do Twojej szkoły!
Tak, dojedziemy do Twojej szkoły, ale tylko w wybranych terminach. Sprawdź też zajęcia stacjonarne dostępne tylko w Białymstoku!
Dojeżdżamy do niektórych powiatów w województwie w wybranych terminach. Wyślij do nas zapytanie, a zweryfikujemy możliwość przyjazdu 🙂
Dojeżdżamy do niektórych powiatów w tym województwie w wybranych terminach. Wyślij do nas zapytanie, a zweryfikujemy możliwość przyjazdu 🙂
Dojeżdżamy do niektórych powiatów w tym województwie w wybranych terminach. Wyślij do nas zapytanie, a zweryfikujemy możliwość przyjazdu 🙂
Wyślij do nas zapytanie! Zweryfikujemy możliwość przyjazdu 🙂

Jak wyglądają zajęcia Akademii VR?

Pochmurny poranek, budynek Twojej szkoły podstawowej. Nieubłagany dźwięk dzwonka nakazuje zaspanym uczniom i uczennicom udać się do sali lekcyjnej. Jak zwykle siadają w ławkach, ale ku ich zdziwieniu, zamiast książek i zeszytów znajdują na nich coś innego - dziwny sprzęt elektroniczny podobny do gogli narciarskich. Co dziwniejsze, przy biurku nie stoi znana im pani nauczycielka, a osoba, która zachęca całą klasę do założenia gogli na głowę.... A chwilę później "oprowadza" po kosmosie, oceanie, czy wnętrzu Ziemi. Zachwyt, dreszczyk emocji i duża porcja wiedzy - i już wiadomo, że właśnie rozpoczęła się niesamowita lekcja Akademii VR! Lekcje Akademii VR prowadzimy dla klas 1-6 szkół podstawowych. Zabieramy całą grupę jednocześnie we wspólną podróż do świata wirtualnej rzeczywistości, ale każde dziecko otrzymuje własne gogle VR dzięki którym indywidulanie eksploruje przestrzeń wokół siebie. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć czuwają wykwalifikowani pracownicy Akademii VR, którzy wcielają się w rolę pełnych entuzjazmu przewodników po planszach VR. Patronat merytoryczny nad inicjatywą objął Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB.

 

Cennik

Cenę/uczeń ustalamy indywidualnie w zależności od lokalizacji i wielkości szkoły. Większa szkoła? 300? 500? 1 000 uczniów? Więcej? Zadzwoń/napisz i porozmawiamy o atrakcyjnych zniżkach!

 

Jak wygląda Akademia VR od strony organizacyjnej?

Każda szkoła rządzi się swoimi prawami, dlatego proces przygotowania do zajęć Akademii VR zawsze będzie wyglądał trochę inaczej. Niezmienne pozostanie jednak to, że nie będzie on skomplikowany, a na jego każdym etapie będzie można liczyć na naszą pomoc i wsparcie 🙂 Zachęcamy do kontaktu, aby omówić szczegóły.

 

O czym warto pamiętać?

  • Aby przeprowadzić zajęcia będziemy potrzebować dostępu do 1 sali z dostępem do prądu i mogącej pomieścić na raz uczestników i prowadzących (ok. 30 osób).
  • Co do zasady, przyjeżdżamy do placówek gdzie chęć udziału zgłosiło co najmniej ok. 100 uczestników/dzień.
  • Pojedyncza grupa zajęciowa powinna  liczyć  ok. 25 osób.
  • Do szkoły przyjedziemy ok. 45 minut przed rozpoczęciem zajęć by wszystko należycie przygotować.
  • Każda szkoła może wybrać maksymalnie 2 tematy zajęć do przeprowadzenia w ramach wszystkich dni realizacji Akademii VR. Zobacz aktualne tematy lekcji!

 

Czy wiesz, że...
Łączny czas zajęć dla jednej klasy to 1 godzina lekcyjna.

Pytania? Skontaktuj się z nami!